Відновлено доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Дата: 30.05.2022 17:43

До уваги жителів громади

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Козинської сільської ради пройшов процедуру відновлення доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та з 01 червня 2022 року відновлюється прийом громадян у сфері реєстрації нерухомого майна.

Відновлення доступу до реєстру  відбулося на підставі наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Переліку державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 21 травня 2022 року №2035/5.

Для отримання послуг щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно  під час дії воєнного стану можна звертатися до відділу ЦНАП Козинської сільської ради за адресою : с.Козин вул. Берестецька 145