До уваги жителів територіальної громади !!! З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевим населенням;виконання вимог та положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур,запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на бджіл, СГ ТзОВ «Дубенська аграрна компанія»інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

в період з 20.05.2022 р. по 21.05.2022 р. на території Козинської ОТГ (села Савчуки, Дубини, Підвисоке)/

У випадку виникнення несприятливих погодних умов (дощ, сильний вітер) вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій. Інсектициди, що за своїми характеристиками можуть вплинути на життєвий цикл та здоров’я бджіл, будуть використовуватись виключно в темну пору доби.

ВАЖЛИВО: Компанія в своїй роботі використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво». Якість пестицидів, їх застосування, норми,кратність обробіткуна підприємстві відповідає переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні,доповнення до переліку та інструкціям з безпечного застосування пестицидів,які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерством екології та природніх ресурсів України .