Шановна козинська громадо!

Тридцять шість років минає від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції: «мирний атом» за лічені секунди здолав державні кордони, спричинив національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Чорнобильська трагедія опалила долі мільйонів громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.

Тисячі ліквідаторів ціною власного здоров’я і навіть життя закрили собою світ від жахливих променів радіації – пожежники, лікарі, військові, правоохоронці, будівельники, водії, механізатори. Ми безмежно вдячні, Вам – ліквідаторам аварії, за врятовані мільйони життів, ми ніколи не забудемо тих, кого з нами немає поряд, тих, хто, не вагаючись, взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адже без Вашої мужності і відваги катастрофа могла бути набагато масштабнішою.

      Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Прийміть сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм.

       Бажаю Вам та Вашим родинам Божого благословення, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру, добробуту та благополуччя!

 

З повагою

Козинський сільський голова                                                                                                                           Іван Школяр