Шановні жителі та гості нашої громади!

 

Щиросердечно вітаю Вас з нагоди величного християнського свята – Воскресіння Христового! Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом, утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою у всепереможність добра, світла та надії.

Нехай цей освячений віками благословенний день наповнить радістю і добром Ваші серця, принесе любов і світло у родини, обдарує Божою ласкою та прихильністю щасливої людської долі.

Щиро бажаємо Вам затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі. Нехай Ваші небайдужі серця сповнюються любов’ю до ближнього та всепрощенням, а Господь благословить Ваші добрі помисли та справи, примножить здобутки та досягнення на благо громади та України!

Хай ця радісна подія утверджує наші переконання у тому, що достойні терпіння винагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Просимо у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці, спільними зусиллями наближаймо перемогу над ворогом!

Здоров'я, миру Вам і Вашим родинам у поступах життєвими дорогами. Нехай Господня ласка Вас зігріває, а любов Господня з ясних високостей у оселі Ваші зійде світлим гостем!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

Козинський сільський голова                                              Іван ШКОЛЯР,

депутатський корпус сільської ради