Вітання Козинського сільського голови із Вербною неділею

Дата: 17.04.2022 11:54

Дорогі земляки! Шановна Козинська громадо!

Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у тому, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами, негараздами та ворогом заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити.

Цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям у наші домівки входять мир та Божа благодать, серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

Щиросердно вітаю Вас з Вербною неділею, нехай у цей святковий день душа повниться відчуттям щастя, радості і добра, а теплі весняні барви звучать у Ваших серцях найсвітлішою надією. Нехай добро і Божа благодать завжди будуть поруч з Вами. Бажаю позитивного настрою, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, духовного тепла та віри в швидку перемогу над ворогом.
Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою Козинський сільський голова Іван Школяр