З 1 квітня в Україні повинен був розпочатися призов на строкову військову службу громадян України відповідно до Указу Президента України №687/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році".
Однак, зважаючи на військову агресію росії проти України 24 лютого 2022 року та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в Україні було введено воєнний стан. Оскільки на всій території України оголошено загальну мобілізацію, то призовна кампанія "Весна-2022" призупинена.

НАГОЛОШУЄМО:
Молодь віком від 18 до 27 років (не чекаючи повістки) впродовж 10 днів з початку весняного призову на строкову військову службу зобов'язана звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки ВИКЛЮЧНО для уточнення облікових даних та проходження медичної комісії.