Шановні жителі Козинської громади!

         Доки наші ЗСУ б’ють ворога по всій країні, ми – мешканці спокійного регіону, повинні виграти цю війну і в тилу, ми разом зобов’язані запустити економіку країни, бо інакше не переможемо. Навіть Міністр оборони України наголосив, що все, що може працювати, повинне працювати: платитися зарплати та пенсії, сплачуватися комунальні послуги та ін.

         Оскільки зараз уся увага та надія на економічну відбудову країни зосереджена на західних областях, звертаємо Вашу увагу, що комунальні послуги вкрай необхідно сплачувати, щоб підтримати життєдіяльність компаній, які забезпечують енергоносії усієї країни.

         Окрім того, Рівненська дирекція АТ «Укрпошта» повідомляє, що в цей нелегкий для країни час, ми працюємо в звичайному режимі, надаємо увесь спектр послуг як і раніше. Більше того, усі пенсійні та соціальні виплати в березні ми виплатили достроково! Звертаємо увагу, що ми також забезпечуємо виплати пенсіонерам, які були вимушені терміново переїхати в нашу область через загрозу життю.

         А для того, щоб Укрпошта завжди мала необхідну кількість готівкових коштів і могла завчасно здійснювати усі пенсійні та соціальні виплати, вкрай важливо, щоб платежі здійснювалися через наші відділення поштового зв’язку.

         Тому звертаємося з проханням здійснювати платежі саме на Укрпошті – головній пошті країни, та перш за все Державному підприємстві.

 

З повагою,

Директор філії Рівненської дирекції

АТ «Укрпошта»                                              В.П. Мосаковський