Шановні жителі громади!

Триває двадцять шостий день війни. Ми пишаємося нашими героями! І життя в умовах воєнного стану продовжується …

Представники вищого рівня управління, я – голова громади, старости, керівники усіх закладів несуть зараз велику відповідальність і намагаються максимально виконувати свої обов'язки в період війни.

З перших днів воєнного стану ми намагаємося забезпечувати безпеку на території нашої громади, проводимо військові навчання та навчальні інструктажі з першої медичної допомоги, організували пункти збору і відправки гуманітарної допомоги, підготували як у приватних житлових будівлях, так і в комунальних закладах місця для внутрішньо переміщених осіб. Впродовж усього часу, коли йде війна, ми робимо усе можливе для наших мешканців. А це зараз дуже нелегко. Ніхто не залишився осторонь, ми на цілодобовому зв'язку і працюємо. Знаю, що важко усім. Проте закликаю Вас не втрачати пильності, адже усі ви розумієте, що йде війна.

Хочу зазначити, що згідно з Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію», районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (військкомати) зобов`язали органи місцевого самоврядування (зокрема військових обліковців та старост старостинських округів) забезпечити оповіщення військовозобов`язаних. Отож наголошую, не потрібно нікого звинувачувати, вони виконують лише свої посадові обов`язки. На даний час така ситуація у кожній громаді. Краще відкинути свої амбіції і об'єднати всі зусилля для якнайшвидшого виходу з цієї жахливої ситуації.

Хочу подякувати усім жителям громади, підприємцям, які попри усі труднощі, які виникають, допомагають, хто чим може… Дякую, що Ви є! Дякую, що не стоїте осторонь!!!

Бережіть спокій! Бережіть себе! Бережіть своїх близьких!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Сільський голова                                                                          Іван ШКОЛЯР