«СпівДія» об’єднала волонтерські та державні ініціативи для допомоги українцям в час війни.

Офіційна платформа створена волонтерами разом із Координаційним штабом з гуманітарних і соціальних питань для збору потреб та оперативної допомоги тим, хто цього потребує найбільше: населенню та добровольцям, установам, що приймають вимушено переміщених осіб, шелтерам.

Як отримати допомогу?
????Заповнити форму на сайті spivdiia.org.ua
????Отримати підтвердження запиту
????Чекати на допомогу

Фізичні особи або волонтерські організації можуть так само запропонувати допомогу, сконтактувавши через платформу з фахівцями координаційного хабу.

Яку допомогу залучають?

?Гуманітарна допомога: їжа, засоби гігієни, одяг, матраци, побутова техніка
?Медичні ресурси: ліки та устаткування
?Добровільна особиста та майнова допомога: волонтери, склади, транспорт
?Фінансова допомога: перерахування коштів на закупівлю необхідних ресурсів
?Сервісна допомога: водії-чоловіки призовного віку від 18 до 60 років, які перетинають кордон для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подавати заявки для виїзду за кордон для перевезення гуманітарних вантажів

«СпівДія» є ініціативою волонтерів та органів державної влади, що гарантує безпеку як надавачам, так і одержувачам допомоги.

Платформа координується за підтримки Офіс Президента України спільно з Міністерством охорони здоров'я України, Мінрегіон та Міністерство молоді та спорту України.

Для охочих надати ресурсну підтримку українській медичній системі нагадуємо також про офіційні рахунки для допомоги закладам охорони здоров'я? https://bit.ly/3i6dIjt.

Крім того, ті, хто бажає долучитися до забезпечення лікарень медикаментами та необхідними матеріалами, може заповнити форму за посиланням? https://forms.gle/bAHiUuPQMcy4t3Dw6