14 березня ми відзначаємо День українського добровольця – свято справжніх патріотів, сильних, мужніх і сміливих, котрі свідомо стали на захист суверенітету нашої держави та її територіальної цілісності.

Українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові.

Саме вони першими відчули відповідальність і стали на захист держави, у складний час мужньо чинять опір ворогу навіть без сучасного озброєння та екіпірування, належних побутових умов, прийнявши на себе перший удар російського агресора.

Саме завдяки рішучості, мужності та стійкості добровольців Збройні Сили України мали час, щоб оговтатися після років руїни та оперативно наростити бойові спроможності.

 

Шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів! 

Щиро дякую кожному із Вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації та держави.

Найщиріші вітання і шана усім нашим землякам – добровольцям, волонтерам, за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. 

Прийміть сердечні вітання та побажання щасливої долі, злагоди, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.

Хай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні! 

І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!  СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ!

 

З повагою

від імені виконавчого комітету, депутатів сільської ради

Козинський сільський голова Іван ШКОЛЯР