Останнім часом фіксується збільшення випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), що характерно особливостями епідсезону.
Попри це, навіть у воєнний час, першочергово треба виконувати заходи, які необхідні для збереження життя.

?Тому, навіть якщо у вас всі ознаки ГРВІ й вам треба перебувати тривалий час у сховищі, то дотримання цих правил значно зменшить ризики передавання ГРВІ між людьми:

????Закривайте серветкою або згином ліктя ніс та рот при чханні та кашлі. Кашляти та чхати в бік від інших людей - дихальні шляхи є воротами для респіраторних інфекцій, через які вони потрапляють в навколишнє середовище;

????Намагайтеся виділити собі окремі індивідуальні речі: пляшка води, тарілку, столові прилади. За можливості не ділиться ними з іншими людьми, бо речі деякий час можуть переносити збудників інфекції;

????Якомога більше часу знаходитися в захисній масці, що закриває рот та ніс (за відсутності підійде будь-яка щільна тканина згорнута в декілька шарів), за неможливості просто відверніться в бік стіни, спробуйте обрати місце, найбільш віддалене від інших людей або ближче до виходу. Не забувайте про гігієну рук, намагайтеся менше спілкуватися з іншими людьми.

Пам’ятайте, нашій армії потрібний міцний та здоровий тил????????
Як правило, застуда та ГРВІ проходять самі за кілька днів.
Бережіть себе!????