Заборонено продаж алкогольних напоїв під час воєнного стану на території Козинської сільської ради

Дата: 01.03.2022 10:51

Відповідно до рішення виконавчого комітету Козинської сільської ради від 01.03.2022 №9 "Про заборону продажу алкогольних напоїв під час воєнного стану на території Козинської сільської ради" відсьогодні забороняється продаж алкогольних  напоїв під час воєнного стану у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, закладах ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) на території Козинської сільської ради.

Дія цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території Козинської сільської ради незалежно від форм власності, що зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами чинного законодавства.