Дата: 25.02.2022 15:29

Фото без описуФото без опису

????Інформація для вимушено переміщених осіб, які шукають прихистку на Рівненщині, а також тих, хто бажає його надати??

Зважаючи на загрозливу ситуацію, особливо в тих населених пунктах України де ворог здійснює інтервенцію, мирне населення змушене покидати зону підвищеної небезпеки.

Тому ????ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ тим із них, хто прямує на захід і розглядає можливість зупинитись на Рівненщині (сам/-а або з сім’єю). Головне управління Нацсоцслужби у Рівненській області з 25 лютого починає прийом двінків на ??«гарячу» телефонну лінію 400 100 для координації роботи з внутрішньо-переміщеними особами.

Наші працівники готові у цілодобовому режимі приймати дзвінки, консультувати, сприяти поселенню якщо Ви:

????евакуювались і шукаєте житло для тимчасового проживання;

????хочете запропонувати своє житло для розміщення внутрішніх переселенців.

??Нагадуємо, наш номер - 400 100 безкоштовно зі стаціонарних телефонів (з мобільних і міських телефонів інших міст набирайте код 0362).

В ці часи надзвичайно важливо самоорганізуватись, підтримувати один одного, зберігати спокій та вірити в українських захисників.

?Разом переможемо! Слава Україні!