Шановні жителі Козинської територіальної громади!

Для актуалізації даних у Реєстрі територіальної громади (РТГ) просимо Вас до 15 березня 2022 року з’явитись у Центр надання адміністративних послуг Козинської сільської ради за адресою вул. Берестецька 145, село Козин (адміністративне приміщення сільської ради, 1 поверх, другі двері з правої сторони).

При собі необхідно мати наступні документи зареєстрованих в будинку осіб:

- паспорти ( в разі, якщо паспорт у вигляді ID-картки, то необхідно мати із собою довідку про місце реєстрації);

- картки платників податку

- військово-облікові документи;

- свідоцтва про народження дітей.

Без уточнення даних адміністративні послуги надаватися не будуть!

Уточнення даних може здійснювати один представник сім’ї в разі наявності усіх необхідних документів.

____________________________________________________________________________

РТГ - це автоматизована, захищена база даних всіх жителів Козинської територіальної громади. Мешканці, дані яких занесуть до Реєстру, зможуть не витрачати зайвий час для отримання різного виду довідок.

Реєстр територіальної громади  наповнюється щоденно.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, орган реєстрації вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв'язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.