Працівники Козинської сільської ради виконали гімн України з нагоди Дня Єднання.

Дата: 16.02.2022 10:31
Кількість переглядів: 1924

Сьогодні 16 лютого 2022 року працівники Козинської сільської ради виконали гімн України з нагоди Дня Єднання.

Що це за свято?

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого.

У президентському указі йдеться про те, що День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

На відміну від Дня єднання, який було оголошено з метою об'єднатися перед лицем загрози вторгнення РФ, День Соборності України присвячено великій історичній події – проголошенню Акту Злуки УНР та ЗУНР 1918 року.

Це одна з найважливіших дат для української держави, яку офіційно святкують з 1999 року. У січні 2022 року Україна відзначила 103-тю річницю возз'єднання своїх західних та наддніпрянських земель.