З Днем Соборності України, громадо!

Дата: 22.01.2022 11:12
Кількість переглядів: 2099

Шановна Козинська громадо!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.
        Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
       З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
                                            Слава Україні!
З повагою Козинський сільський голова Іван ШКОЛЯР