Відбудеться засідання пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 18.01.2022 11:07

25 січня 2022 року відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок засідання - 11:00.

Засідання буде здійсненно з дотриманням карантинних вимог.

Порядок денний:

1. Звіт  сільського  голови  Івана  Школяра  про  проведену роботу  у  2021  році.

2. Про затвердження Стратегії соціально-економічного розвитку  Козинської громади до 2027 року

3. Про внесення змін  до  рішення  сесії  сільської  ради «Про сільський бюджет на 2022 рік»

4. Про затвердження структури і штатного розпису Козинської сільської  ради на  2022 рік.

5.. Про  розміри  надання  грошової  допомоги громадянам, які  опинилися в  скрутному  матеріальному  становищі.

6. Про  щомісячне  преміювання сільського голови Козинської сільської ради .

7. Про виділення  коштів на  поховання ( Балаж М.М.)

8. Про  затвердження переліку  видів робіт для порушників, на яких судом накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів на

яких порушники виконуватимуть  дані  роботи на  території  Козинської сільської  ради у 2022 році

9.Про затвердження Положення про службу  у справах  дітей Козинської  сільської  ради  у новій  редакції.

10.Про затвердження  положення  про порядок  та  умови надання платних  соціальних  послуг комунальною  установою «Центр з надання соціальних  послуг» Козинської  сільської  ради.

11. Про  внесення  змін до  рішень  сільської  ради   від 26.11.2021 № 426  та від  26.11.2021 № 427.