Відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 16.12.2021 12:08

У вівторок, 21 грудня 2021 року, відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок роботи - 11:00 година дня. Усі присутні повинні дотримуватися маскового режиму. В разі хвороби засідання не відвідувати.

Порядок денний:

1. Про  затвердження переліку  об’єктів та  видів робіт для порушників, на яких  судом накладено   адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт  на території  Козинської сільської  ради у 2022 році

Доповідає  Школяр І.В.

2. Про Програму підготовки громадян до служби в  підрозділах  територіальної оборони та добровольчих формуваннях  територіальної громади, підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та  територіальної оборони на  території Козинської  сільської ради  Дубенського району Рівненської області на 2022-2024 роки.

Доповідає Павлюк Н.М.

3. Про  затвердження Програми  розвитку освіти на 2022-2024 роки.

Доповідає Вижицька М.В.

4. Про Регіональну цільову програму запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Козинської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

5. Земельні  питання.