З нагоди відзначення Дня 30-ї річниці Збройних Сил України у навчальних закладах Козинської громади проведено ряд заходів, зокрема:

 

У Козинському НВК проведено:

- підняття в освітньому закладі Державного Прапора України;

- тематичні бесіди «Захисники України», «6 грудня – День Збройних сил України» у 1-4 класах;

- уроки Мужності 5-11 класи;

- святкова програма «Майбутні воїни України» (9-А клас)

- вшанування пам’яті воїна добровольця Сови Івана хвилиною мовчання;

- екскурсія в шкільний музей (експозиція «Відгомін зі східних кордонів»). 

 

У Ново-Пляшевській ЗОШ проведено годину спілкування « Для тебе жити, тобі служити і вірно любити тебе, Україно» . Учні збагатили свої знання про роль української армії у захисті кордонів держави. Захід сприяв формуванню у школярів любові до України , бажання стати на її захист, виховував повагу до державних символів України.

Учасниками лицарського турніру були юнаки 7-9 класів. Вони взяли участь у різних конкурсах , спортивних змаганнях, інтелектуальних вікторинах: «Найуважніший», « Швидка реакція», « Прямо в ціль», «Найспритніший», « Найсміливіший», « Вершник», « Вгадай наосліп». Учасники показали свою кмітливість, винахідливість, спритність, уважність. Глядачі взяли участь у вікторині «Із історії української армії». Переможцями стали дівчата.

У виставці малюнків «Свою Україну любіть»  взяли участь учні початкових та середніх класів. У тематиці малюнків висловлено повагу  та любов до рідного краю , до сім’ї  , школи. Усі малюнки об’єднувала тема « Нема нічого дорожчого за Вітчизну».

 

У Рудня-Почаївському НВК з нагоди свята класні керівники провели уроки мужності.  Учитель історії провів екскурсію в шкільному музеї, а вчитель фізичної культури – козацькі забави «Нумо, козаки!» (5-7 класи), військово-патріотичне змагання «Славні хлопці - українці» (8-11 класи). Педагог-організатор Рудня-Почаївського НВК провела шоу-програму «Я майбутній воїн», організувала перегляд та обговорення фільму «Позивний «Бандерас».