Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або служили в українській армії. Саме на армію накладається завдання оборони країни, захист її суверенітету. Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу і незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч з народом був воїн-солдат.24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною державою. Стала потреба створення національної армії, і 6 грудня Верховна Рада  прийняла  Закон «Про Збройні Сили України». Саме ця подія і стала підставою для офіційного встановлення свята – Дня Збройних Сил. Україна сьогодні – незалежна держава.

Українські Збройні Сили покликані охороняти незалежність рідної землі. Служити в ній – справа честі та обов’язок кожного справжнього патріота рідної землі. І наші хлопці-воїни з честю виконують свій обов’язок перед державою, перед українським народом. Вони стоять на сторожі нашого спокою і щастя. Армія – могутній щит і меч нашої Вітчизни. 

Бажаємо всім українським воїнам успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, завершення всіх мрій і задумів.