18 листопада до Козинської ТГ завітали ректорка Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній та голова журі, директор громадської спілки"Покликані перемагати", директор приватного закладу"Дубенська гімназія"Премудрість" "Сергій Скоропляс з подарунками та дипломами для здобувачів освіти за перемогу в зональному етапі олімпіади"Знавці Біблії".

Організаторами олімпіади є громадська спілка «Покликані перемагати»,  міжнародний благодійний фонд «МИР» та управління освіти і науки Рівненської ОДА. Метою олімпіади є морально-духовне виховання, як основа національно-патріотичного виховання молоді. Олімпіада проводилася навесні 2021 року.

Серед нагороджених є 7 учасників Рудня-Почаївського НВК:

Касянчик Людмила - диплом l ступеня,

Карпюк Вадим, Карпюк Остап, Салійчук Юлія - дипломи ll ступеня,

Москаленко Валерія, Щепанська Дарина, Щепанська Анна - дипломи lll ступеня.

Приємно відзначити, що учні закладу під керівництвом вчительки курсу"Християнська етика" Зими Галини Феодосіївни з великим задоволенням брали участь у даній олімпіаді.