Учням Козинського НВК вручили нагороди за перемогу в обласній учнівській олімпіаді

Дата: 19.11.2021 13:57
Кількість переглядів: 2087

18 листопада 2021 року до Козинської школи  завітали Алла Черній, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти,  та  Сергій Скоропляс - директор громадської спілки «Покликані перемагати».

Гості вручили подарунки переможцям та призерам обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» 2021.

Учні Козинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум» вдруге стали учасниками даної олімпіади. Її організаторами є громадська спілка «Покликані перемагати»,  міжнародний благодійний фонд «МИР» та управління освіти і науки Рівненської ОДА. Метою олімпіади є морально-духовне виховання, як основа національно-патріотичного виховання молоді. Олімпіада проводилася навесні 2021 року.

Від Козинської школи участь приймало 9 учнів. Усі стали призерами та переможцями олімпіади.

Зокрема переможцями зональної олімпіади «Знавці Біблії» 2021 стали (Вказані класи, в яких навчаються учні на даний момент):

І місце – Данилюк Святослав (5 клас), Бужанська Дарина (8 клас), Марценюк Віолетта (8 клас), Зима Анастасія (11 клас);

ІІ місце – Ніколайчук Христина (6 клас), Самчук Богдан (9 клас)

ІІІ місце – Зима Матвій (7 клас), Богдан Ніна (8 клас), Віжицька Ірина (випускниця, студентка Дубенського педколеджу, була ученицею 9 класу).

Керівник – Місюрка Людмила  Антонівна