За ініціативи Дубенської райдержадміністрації було започатковано співпрацю між територіальними громадами району та ґмінами Седлецького повіту Республіки Польща.

Минулого тижня представники Варковицької, Козинської, Привільненської і Повчанської громад Дубенського району здійснили візит до партнерських ґмін у Седлецькому повіті – Мокободи та Вішнев. Між представниками органів самоврядування було підписано міжнародні Угоди про співпрацю, якими передбачається інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сферах науки, освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, спорту, безпеки, комунального господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів, участь у програмах культурного обміну, обміну молодіжними, учнівськими делегаціями. 

Партнером Козинської громади стала ґміна Мокободи

Також учасники делегації відвідали заклади освіти та культури, ознайомилися з роботою пожежних частин, а 11 листопада взяли участь в урочистостях до Дня Незалежності Польщі.

Попередньо у травні 2021 року в  Дубенському історико-культурному заповіднику відбулося підписання листів намірів про співпрацю між громадами Дубенського району та ґмінами Седлецького повіту Республіки Польща.