До перевезень на Рівненщині допускатимуть лише вакцинованих пасажирів

Таким є рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яке прийняли напередодні. Нові правила діятимуть вже від сьогодні, 2 листопада, і триватимуть під час усього періоду «червоної» зони.

Так, в межах Рівненської області у пасажирський транспорт допускатимуть лише вакцинованих або людей із негативним ПЛР-тестом. Діятиме заборона на регулярних і нерегулярних обласних перевезеннях.

Епідеміологічна ситуація в області достатньо складна, тому виникла потреба у прийнятті ряду додаткових карантинних обмежень у транспорті.

Також комісія рекомендувала міським та сільським радам прийняти аналогічні зміни щодо міських та приміських перевезень.

Заборона не поширюватиметься на перевезення:

- осіб, які не досягли 18 років;
- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
- службовим чи орендованим транспортом підприємств за маршрутами руху, погодженим із патрульною поліцією;
- за наявності в учасників перевезень негативного результату тесту на COVID-19 або «ковід»-сертифіката із повним курсом вакцинації.

Варто зазначити, що у Рівному міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення, яким не буде введено додаткових обмежень у міському громадському транспорті про перевезення лише вакцинованих пасажирів або людей із негативним ПЛР-тестом.