Вони - захисники України. Їм вдячність людська та поклін

Дата: 14.10.2021 13:45

Фото без описуФото без опису

Напередодні Дня Захисника України в селі Козин відбувся урочистий захід з метою відзначення наших захисників - учасників антитерористичної операції.

На захід були запрошені учасники АТО нашої громади та батьки загиблого Героя Івана Сови. Їх на території громади проживає 62 особи. На заході також був присутній старший офіцер відділення мобілізаційної роботи 2 відділу Дубенського РТЦК та СП Микола Іванович Загорулько. Для присутніх було підготовлено концертну програму. З вітальним словом виступив сільський голова Козинської громади Іван Школяр. З нагоди прийдешнього свята кожному воїну вручено пам'ятний подарунок. Подарунки були частково придбані за кошти сільської ради та частково надані групою компаній VitAgro.

По завершенню урочистої частини було відвідано могилу загиблого Івана Сови та покладено квіти