Сьогодні, 7 жовтня, у світі відзначають Міжнародний день листоноші. А вже за два дні професійне свято відзначатимуть працівники поштової служби.

Напевне, єдина професія, яка фактично не зазнала змін майже протягом століття, — це професія листоноші. Раніше люди цієї професії з важкими сумками, наповненими газетами, листами, попри негоду, обходили, а пізніше об’їжджали на велосипеді майже кожне селянське подвір’я, розповідали новини, спілкувалися з людьми. Нині після того, як весь світ окутала павутина Інтернету, а знайти гроші на передплату друкованих видань селянину не так просто, преси і листів у сумках листонош поменшало. Однак збільшилось кількість грошових переказів та пенсій, оскільки у сільській глибинці нині живуть переважно пенсіонери, яким надає допомогу держава та діти, які перебралися в міста. Тому Всесвітній день пошти українські листоноші мають повне право називати і своїм святом. 

Своєю чергою, професія листоноші відіграє важливу роль у нашому житті, оскільки вже багато років пошта залишається одним із найдоступніших і популярних видів комунікації, а також надійним способом передачі й доставки письмової кореспонденції та друкованих видань.

В час розвитку нових технологій ми продовжуємо заглядати і в поштову скриньку. Тому безумовно гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота її працівників.

З величезною радістю вітаємо із Міжнародним Днем Листоноші! Щодня ви допомагаєте нам бути ближчими один до одного і приносите свіжі вісті. Даруйте людям добро, будьте здорові і щасливі!