Козинська громада дотична до туристичної презентації Дубенського району на обласному фестивалі «Мандруй Рівненщиною»

Дата: 05.10.2021 14:19

У Дубенському замку пройшов обласний фестиваль «Мандруй Рівненщиною», який об’єднав 4 райони та 64 громади Рівненщини.

Кожен район мав власний намет в якому було представлено туристичний потенціал, презентаційну продукцію, вироби народних умільців, ексклюзивні страви.

«Місце проведення фестивалю обрано не даремно - ми хочемо, щоб Дубенський замок став центром Рівненщини туристичної. Усі учасники сьогоднішнього фестивалю підсилюють туристичний потенціал області. Давайте робити Рівненщину туристичну – туристичним центром Західної України» - розповів відкриваючи фестиваль заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

«Рівненщину туристичну важко уявити без Дубенщини туристичної. Дубенський район має багато пам’яток - історичних, культурних, етнографічних. Окрема сторінка в історії нашого краю - пам'ятки духовності - церкви, костели, синагоги. Дубенщина - багатогранна. На сьогодні в нашому районі розвивається зелений туризм - верхова їзда кіньми, лісовий туризм, відпочинок на воді, або в агросадибах. Користується популярністю гастротуризм - екзотичні і крафтові продукти харчування - равлики у Вербі, соми у Радивилові, сири, мед, пиво - усе власного виробництва, все місцеве з натуральних продуктів. Дубенщина гостинна - ми раді бачити усіх в своєму краю» - звернувся голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський.

Кожен район області презентував туристичний потенціал – відеороликом та виступами колективів.

Проморолик Дубенського району тут: https://youtu.be/xJGQiZaPV2c

Упродовж дня на території замку діяли виставки виробів народної творчості, книжкової та гастрономічної продукції, майстер-класи з виготовлення печива, глиняних виробів, плетіння з паперу та бісеру.

Козинську громаду на фестивалі представляли:

ПП «СМАКОСИР», с. Пасіки

Сімейна ферма «D. Cheese», м. Радивилів

Ольга Цюприк – майстриня з виготовлення ляльок-мотанок, с. Козин.