У Козинській громаді до Збройних Сил України відправили призовника

Дата: 04.10.2021 14:30

Служба в армії - це школа мужності, хоробрості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в Козинській ТГ призвано до служби в Збройні Сили нашої держави призовника Буйвол Олександра Анатолійовича з села Савчуки.

Сільський голова Іван Школяр побажав міцного здоров'я, успіхів, з честю виконати почесний обов'язок громадянина України, повернутись додому змужнілим та здоровим.

Військовий обліковець Наталія Павлюк побажала щасливої та легкої служби та Божого благословіння. нехай той час, який Олександр проведе на службі, не пройде для нього марно. Щоб збагатився новими знаннями та новими друзями. Та вручила пам’ятний подарунок від сільської ради.