ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Козинської сільської ради Дубенського району

Дата: 01.10.2021 10:26

про проведення конкурсу

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Козинська сільська рада Дубенського району Рівненської області

35523, Рівненська область, Дубенський район, с.Козин, вул. Берестецька, 145

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконкому Козинської сільської ради від 24.09.2021 р. №111 «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів (ТВП) та затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами).

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

35523, Рівненська область, Дубенський район, с.Козин, вул. Берестецька, 145

Дата 02.11.2021 р. 10 год. 00 хв.

Секретар конкурсної комісії –  Дмитерчук Віталій Петрович, 0363 34286.

35523, Рівненська область, Дубенський район, с.Козин, вул. Берестецька, 145

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1 Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території населених пунктів Козинської сільської ради.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.2 Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

4.3 Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів – не менше трьох років.

4.4 Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4.5 Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

послуги надають у межах населених пунктів Козинської сільської ради:

село Козин (1481 чол), село Іващуки: (364 чол), село Білогорівка (149 чол), село Бригадирівка (353 чол), село Зарічне (734 чол), село Березини (274 чол), село Курсики (100 чол), село Пасіки (212 чол), село Радихівщина (134 чол), село  Cереднє (105 чол), село Дубини (303 чол), село Савчуки (334 чол), село Добривода (251 чол), село Підвисоке (70 чол), село Станіслави (180 чол), село Нова Пляшева (645 чол), село Пустоіванне (470 чол), село Гай (60 чол), село Гусари (26 чол), село Іванівка (352 чол), село Рудня (169 чол), село Гранівка (457 чол).

- площа – 181,4км2;

3028 будинків приватного сектору;

- протяжність доріг 64 км , із них 64  з твердим покриттям;

- середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів– 12 км.

6. Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

одноквартирні житлові будинки:

- загальна кількість - 3028 будинків, проживає 7016 осіб;

- під’їздні шляхи до контейнерів мають тверде покриття.

підприємства, установи та організації:

на території ради зареєстровано 77 юридичних осіб, 131 приватний підприємець.

7. Вимоги до конкурсних пропозицій:

7.1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

7.2. Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки (за її наявності) учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію.

Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник.

7.3. Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

9.4. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

10. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

- Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 10 год. 00 хв. 02.11.2021 року за адресою: 35523, Рівненська область, Дубенський район, с.Козин, вул. Берестецька, 145