Відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 03.09.2021 16:25

У четвер, 09 вересня  2021 року, відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок роботи - 11:00 година дня. Усі присутні повинні дотримуватися маскового режиму. В разі хвороби засідання не відвідувати.

На порядку денному наступні питання:

1. Про  внесення  змін  до  Програми  соціально – економічного розвитку Козинської сільської ради Дубенського району  на 2021 рік.

2. Про внесення  змін  до  рішення  сесії Козинської  сільської  ради «Про  сільський  бюджет  на 2021  рік»

3. Про встановлення тарифів на послуги  з централізованого водопостачання

по КП «Радивилів-тепло».

4.Про погодження  інвестиційної програми   по КП «Радивилів-тепло»

5. Про  виділення  коштів на  поховання (Санжара О.В.,Ціпан І.С.,Чечилюк В.Г.,Братащук М.В.)

6. Про  надання  згоди на  безоплатне прийняття державного майна у  комунальну власність територіальної  громади Козинської  сільської  ради  Дубенського  району Рівненської  області

7. Про  списання  основних  засобів закладів загальної  середньої  освіти.

8. Про  введення  у  Рудня-Почаївський  НВК»ЗОШ 1 -3 ступенів ДНЗ» посад

асистента  вихователя.

9. Про облаштування  спортивної  зали у  Зарічненському  ЗДО «Малятко» та  передача  бібліотечного фонду бібліотеки  с.Зарічне  у  центральну  бібліотеку  села  Козин.

10 Про  затвердження суми  платних  послуг у  КЗ «Козинська   дитяча  школа  мистецтв».

11.Про затвердження структури та  штатного  розпису Козинської  сільської ради  на 2021 рік  у  новій  редакції.

12. Про внесення  змін до Програми фінансової  підтримки комунального некомерційного підприємства «Радивилівський центр первинної  медико-санітарної допомоги Радивилівс якої  міської  ради на 2021 – 2023 роки

13. Про Програму підвищення  рівня безпеки дорожнього  руху на території  Козинської  сільської  ради на період до 2023 року.

14. Про  Програму  підтримки та  соціального захисту  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи на 2021 – 2025 роки.

15. Про постанову Козинської сільської територіальної виборчої комісії  Дубенського району Рівненської області від  31 серпня  2021 року № 9 «Про визнання повторних місцевих виборів такими, що не відбулися та призначення повторних виборів депутатів Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області  в багатомандатних виборчих округах № 2 та № 4»

16. Земельні  питання.