В Козинській громаді відсвяткували День Незалежності України

Дата: 25.08.2021 12:39

Учора, 24 серпня 2021 року у Козинській громаді відбулися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України.

Заходи розпочалися зі святкового молебню. Також було відслужено панахиду за загиблими за незалежність та волю України. Хресний хід було скасовано у зв’язку з погодними умовами.  У вітальному слові настоятель Свято-Покровської церкви села Козин отець Володимир побажав берегти та цінувати незалежність. Бо незалежність – це є воля. І закликав берегти мову. Бо мова це і є воля.

Сільський голова Іван Школяр та заступник сільського голови Олександр Курсик поклали квіти до Пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність» та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Попри погодні умови  відбувся товариський матч ветеранів футболу між командами Козинської та Крупецької ТГ. За емоціями матч не поступався офіційній зустрічі. Обидві команди хотіли здобути перемогу, та все ж матч закінчився з нічийним рахунком. Голова Козинської ТГ привітав усіх учасників матчу та вручив заохочувальні подарунки.

Також довелося внести зміни й в місце проведення святкового концерту. Його було проведено в ресторані «Страус».
З вітальним словом виступив сільський голова Іван Школяр. Також було зачитано привітання від народного депутата України від 154 округу Олександра Аліксійчука та депутата Рівненської обласної ради Анатолія Грисюка.

В урочистій частині сільський голова Іван Школяр від імені Олександра Аліксійчука вручив подяку Курсик Надії Іванівні, заступнику головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку і звітності, матеріально-технічного забезпечення Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Також сільський голова Іван Школяр від імені Анатолія Грисюка вручив подяки приватному підприємцю Рослюку Сергію В’ячеславовичу (через відсутність Сергія В’ячеславовича подяку отримала його мама Лідія Іванівна) та приватному підприємцю, депутату Козинської сільської ради Зимі Оксані Ярославівні.

Також  Іван В’ячеславович Школяр вручив почесні грамоти Козинської сільської ради та сувенірні подарунки. Нагородженими стали:

-  найстарша жителька громади Шевчук Ганна Ксенофонтівна, якій в січні 2021 року виповнилося 97 років;

- письменниця, автор поетичних та пісенних творів Братащук Любов Григорівна;

- випускник 9-го класу   Козинського НВК «ЗОШ І-III ступенів - колегіум»,  учасника та призера всеукраїнських,   обласних конкурсів Артем Козіцький;

-    викладач  по класу гітари, духових   та ударних інструментів КЗ «Козинська дитяча школа мистецтв» Глінський Петро Олексійович;

- керівник спортивного гуртка по футболу Федчук Василь Павлович;

-  вчитель інформатики та математики  Рудня - Почаївського НВК «ЗОШ І-III ступенів - ДНЗ» Гусарук Наталія Василівна;

- випускниця 11-го класу  Козинського НВК «ЗОШ І-III ступенів - колегіум»  Марію Солімчук;

- випускника 11 класу  Рудня - Почаївського НВК «ЗОШ І-III ступенів - ДНЗ» Олександр Гусарук;

- випускника 11 класу  Рудня - Почаївського НВК «ЗОШ І-III ступенів - ДНЗ» Андрій Сенюк;

- вчитель англійської мови  Рудня - Почаївського НВК «ЗОШ І-III ступенів - ДНЗ» Гойда Надія Григорівна.

У святковому концерті лунали вітальні пісні минулого та сьогодення. Радували око хореографічні постановки. Та веселили душу жартівливі гуморески. І всупереч похмурій погоді надворі, зал зігрівали посмішки та аплодисменти присутніх.

Святкування дня народження країни вдалося. Дякуємо, що святкували його з нами.

Фото та відео зі святкування доступне у соціальних мережах Facebook та Youtube.