Шановні жителі та гості громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2021 09:14

Жовто-блакитний стяг є символом свободи, єднання та слави нашої країни, уособленням незламного національного духу. Його маємо берегти та шанувати як найбільшу національну святиню.

Для всіх нас Державний Прапор України є символом суверенітету держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простяглося над жовтим кольором хлібного лану - символу мирної праці і достатку.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити та працювати на її благо.

У цей святковий день щиро побажаємо один одному миру і порозуміння, духовності, оптимізму, мудрості і взаємної шани! Нехай Державний Прапор майорить над оселями і будівлями всієї України, від заходу до сходу, від півночі до півдня та завжди буде символом процвітання й упевненості, запорукою щасливого майбутнього!