Вітання з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини

Дата: 08.08.2021 12:28

Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Цим святом держава відзначає ваш вагомий внесок у здійсненні державного ветеринарно-санітарного контролю, нагляду і забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища.

Люди, які працюють у цій галузі медицини, прийшли сюди за покликанням і віддані своїй непростій справі.

Щира подяка за сумлінну працю і високу майстерність. Впевнені, що ви й надалі з високою відповідальністю виконуватимете поставлені завдання, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю.

Нехай ваш професіоналізм постійно зростає, а щира вдячність людей додає енергії і наснаги.

Міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди та достатку вам, вашим рідним та близьким.