Відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 20.07.2021 16:51

У п'ятницю, 30 липня  2021 року, відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок роботи - 11:00 година дня. Усі присутні повинні дотримуватися маскового режиму. В разі хвороби засідання не відвідувати.

На порядку денному наступні питання:

- Про постанову Козинської сільської територіальної виборчої комісії Дубенського району Рівненської області від 07 липня 2021 року № 6 «Про визнання повторних місцевих виборів такими, що не відбулися та призначення повторних виборів депутатів Козинської сільської ради Дубенського району - Рівненської області в багатомандатних виборчих округах № 2 та № 4.

- Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи та документообігу Козинської сільської ради.

- Про включення майна до Переліку об’єктів першого типу, що пропонуються для передачі в оренду.

- Про перейменування вулиці Островського у с.Пустоіванне.

-  Про затвердження акта безоплатної передачі державного майна у комунальну власність територіальної громади Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

- Про  внесення змін до Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет мешканців Козинської сільської ради на 2021 рік.

- Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року № 47 «Про Козинський сільський бюджет на 2021 рік».

- Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку сільської ради на 2021 рік.

Про  внесення змін у додаток 2 до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2021-2023 роки.

Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

- Про взяття майна на баланс сільської ради.

- Земельні питання.

- Розгляд заяв.