Пошук

Суддівські іспити та нові перемоги тренера з Кіокушин карате

Дата: 07.07.2021 09:16
Кількість переглядів: 3531

1- 3 липня літні Всеукраі?нські збори у м.Дубно, на базі ЗОШ №6. Під керівництвом Президента Всеукраїнської федераціі? Украі?нськии? Альянс Кіокушин Карате, Бранч Чіфа Украі?ни Oleg Lesyk / Олег Лесик!!! На зборах були присутні більшість Сенсеі?в та Семпаі?в із різних регіонів Украі?ни: Ільміи? Чєлєбієв, місто Генічеськ. Закір Атаєв, місто Дніпро. Станіслав Чаи?ка, місто Дніпро. Олег Мороз, місто Рівне. В'ячеслав Рубан, місто Запоріжжя. Отар Коява. місто Дніпро.

У зборах взяли участь понад 20 спортсменів

03.07.2021 р. відбулися змагання по Ката відкритого Кубку Західної України із Кіокушин Карате, у розділі Ката серед інструкторів. тренер з Кіокушин Рудольф Гільдерман виборов II місце.

04.07.2021 р. відбувся Кубок Західної України, у розділі куміте у категорії 18 + років у ваговій категорії 80 кг. Тренер з Кіокушин Рудольф Гільдерман виборов І місце.

Також вихованці спортивного клубу "Добривода" Ферчук Юра та Недоборовська Анастасія складали екзамен у судівському семінарі на Національну категорію судді.

Вітаємо Рудольфа Гільдермана з перемогами та бажаємо здобувати їх і надалі. А майбутнім суддям бажаємо неупередженості та відсутності мега спірних питань у поєдинках.