Відбулося пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 24.06.2021 14:57

Відбулося засідання сесії Козинської сільської ради. Присутніми були 14 депутатів.

А саме:

- Мар’яна Вижицька

- Світлана Воловчук

- Микола Гончаров

- Оксана Зима

- Ольга Зубкевич

- Степан Зубкевич

- Руслан Ісаков

- Зоя Казмірук

- Мирослав Калінчук

- Лариса Кондрась

- Володимир Поліщук

- Руслан Солімчук

- Олександра Фідчук

- Тетяна Хаєцька

При внесенні змін до бюджету було виділено наступні видатки:

- надання субвенції на утримання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а саме: для відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в сумі 100 000,00 грн.

- придбання пально-мастильні матеріали  на суму 4500,00 грн для автомобіля Козинської амбулаторії;

- придбання для інвалідів крісел-туалети в АЗПСМ с.Козин та с.Зарічне, фасадних табличок з назвою закладу для ФАПів та АЗПСМ Козинської дільниці на суму 5500,00 грн».

- передбачено кошти на оздоровлення дітей в сумі 16800,00 гривень

Також у місцевий бюджет від державного бюджету прийнято кошти на Капітальний ремонт покрівлі Козинського закладу дошкільної освіти ясла-садок «Колосочок» в  сумі 2300000,00 грн».

Було розглянуто ряд земельних питань. Залишено діючими на 2022 рік  ставки місцевих  податків  та  зборів, затверджені  рішеннями сільської  ради від 20 січня 2017 року № 115 «Про встановлення  ставок єдиного податку для першої та другої груп платників цього податку», від  14 червня 2019 року № 778  «Про встановлення  ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно,  відмінне від земельної  ділянки,  на 2020 рік»; від 14 червня 2019 року № 779 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козинської  сільської  ради на 2020 рік».