Рівненська область, Дубенський район

Вітання з професійним святом Дільничним офіцерам поліції

Дата: 18.06.2021 10:03
Кількість переглядів: 2017

Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Цей день став професійним святом у 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України. До реформування міліції воно носило назву День дільничного інспектора міліції.

Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами.

На території громади працюють дільничні офіцери Костів Назар Миколайович та Сова Андрій Степанович.

Дякуємо Вам, шановні офіцери, за Вашу невтомну працю! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку та злагоди у ваших родинах, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі. Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої Козинської громади та нашої держави. І нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.