Відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 15.06.2021 10:55

У середу, 23 червня  2021 року, відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок роботи - 11:00 година дня. Усі присутні повинні дотримуватися маскового режиму. В разі хвороби засідання не відвідувати.

На порядку денному наступні питання:

1.Про  внесення  змін  до  Програми  соціально – економічного розвитку Козинської сільської ради Дубенського району  на 2021 рік.

2. Про внесення  змін  до Програми фінансової  підтримки комунального некомерційного підприємства «Радивилівський центр первинної медико-санітарної  допомоги»Радивилівської  міської ради на  2021 – 2023 роки.

3.Про внесення  змін  до  рішення  сесії Козинської  сільської  ради «Про  сільський  бюджет  на 2021  рік»

4. Про  місцеві  податки  і  збори.

5. Про внесення змін до  тендерного комітету сільської  ради.

6. Про  затвердження  Положення про відділ організаційної роботи та  документообігу сільської  ради.

7. Про затвердження  Положення про відділ бухгалтерського  обліку і звітності та  матеріально- технічного забезпечення Козинської  сільської  ради.

8. Про соціальну програму  запобігання та протидії домашньому

насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року на території   Козинської сільської ради.

9. Про затвердження Програми  з відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для жителів Козинської сільської ради  на 2021-2025 роки

10. Про  внесення змін  до  структури  та  штатного  розпису Козинської  сільської  ради

11. Земельні питання.