Оповіщення населення про надзвичайні ситуації (пам’ятка населенню)

Дата: 01.06.2021 09:03

Основний спосіб оповіщення населення, робітників та службовців - передача мовного повідомлення по радіо й телебаченню.
     Повідомлення може передаватися в окремих випадках рухливими гучно мовними установками органів міліції.
     Для залучення уваги й підготовки до прослуховування мовного повідомлення включаються електрогудки, гудки заводів і підприємств, транспортних засобів переривчастим звучанням. Це попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!"
     Почувши цей сигнал, населення повинно негайно включити радіо - і телевізійні приймачі, абонентські радіоточки й прослухати термінове повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій.
     У мовному повідомленні ви почуєте інформацію про надзвичайну ситуацію й одержите необхідні рекомендації.
     Прослухавши інформацію, передайте її зміст сусідам, товаришам по роботі, швидко, але без паніки, виконуйте всі рекомендації управління з питань надзвичайних ситуацій.
     При необхідності, надайте допомогу старим і хворим людям.
Із всіх питань цивільного захисту ЗВЕРТАТИСЯ:
     - робітникам та службовцям - до своїх безпосередніх керівників й у штаби цивільного захисту підприємств й організацій;
     пенсіонерам і непрацюючому населенню - за місцем проживання у старостинські округи та сільську раду.