Дата: 28.05.2021 09:24

Заступник голови Дубенської РДА Тарас Чигринюк провів виїзний прийом громадян у Козинській громаді.

З особистими питаннями до посадовця звернулись троє жителів громади. Зокрема, мова йшла про працевлаштування молодої жінки; встановлення дитячого майданчика на території Дубенської спецшколи, де навчаються дітки з особливими потребами, благоустрій тротуарів на підході до даного навчального закладу; оздоровлення дитини з інвалідністю.

Також до Тараса Миколайовича звернулась начальник місцевого поштового відділення з проханням сприяти недопущенню закриття відділення Укрпошти. Дане відділення здійснює адресне доставлення пенсій. Люди, особливо старшого віку, надалі хочуть отримувати свої соціальні виплати саме через листонош.

З усіх питань, що підіймалися під час прийому, жителям громади було надано відповідні консультації та роз’яснення

Окрім того, Тарас Чигринюк поспілкувався з головою громади. Обговорили роботу, яку вдалося здійснити від початку року та плани на майбутнє.