На строкову службу до лав Збройних Сил України провели молодого юнака

Дата: 18.05.2021 10:31

Сьогодні, 18 травня, на строкову службу до лав Збройних Сил України провели молодого юнака - жителя села Добривода

З настановами до призовника звернувся сільський голова Іван Школяр, який побажав майбутньому солдату міцного здоров’я, легкої служби, витримки та терпіння. Також голова висловив юнакові вдячність за відповідальність та тверде рішення вступити до Збройних сил України.

Військовий обліковець Наталія Павлюк побажала призовнику здоров'я, Божого благословіння, щоб з честю та гідністю відслужив і повернувся додому змужнілим та здоровим. Щоб півтора року в армії стали для Павла гідною школою життя.А також вручила пам’ятний подарунок від сільської ради.

Призовник спочатку навчатиметься в навчальний центр і лише із завершенням навчання буде розподілений у частину.