Шановні учасники війни та жителі Козинської громади!

Сердечно вітаємо вас зі святами доблесті й героїзму – Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці свята є символом героїчного минулого, величі духу й мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я Перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

У ці славні дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар страшного лихоліття, відбудували країну, своїми справами утверджували мир та злагоду на українській землі.

Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців. Щороку ці дати служать нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі.

Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни. 

Від імені депутатського корпусу сільської ради та від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі учасники, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, добробуту, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

Бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття, добра, радості та щасливого майбутнього.

 

 

З повагою Козинський сільський голова

                                                                                     ІВАН ШКОЛЯР