Запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

Дата: 30.04.2021 12:33

Запроваджено відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період з 06:00 01 травня до 06:00 05 травня та з 06:00 08 травня до 06:00 11 травня 2021 року, зокрема:

1) заборонено проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу повинен забезпечити дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра;

2) максимально обмежити відвідування кладовищ під час проведення поминальних днів;

3) інші необхідні заходи для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на відповідній території.

2.2. Спільно з керівниками релігійних громад забезпечити дотримання вірянами протиепідемічних заходів та передбачити можливість транслювання богослужінь на прилеглу до храмів територію.

2.3. З метою недопущення скупчення великої кількості людей на зупинках, автостанціях та автовокзалах, забезпечення перевезення людей відповідно до вимог карантинних обмежень збільшити кількість одиниць громадського транспорту на визначених маршрутах у межах області.