Відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради

Дата: 06.04.2021 17:34

У четвер, 15 квітня  2021 року, відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради. Початок роботи - 14:00 година дня. Усі присутні повині дотримуватися маскового режиму. В разі хвороби засідання не відвідувати.

На порядку денному наступні питання:

1.Про  внесення  змін  до  Програми  соціально – економічного розвитку Козинської сільської ради Дубенського району  на 2021 рік.

2. Про внесення  змін  до Програми фінансової  підтримки комунального некомерційного підприємства «Радивилівський центр первинної медико-санітарної  допомоги»Радивилівської  міської ради на  2021 – 2023 роки.

3.Про програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центальна міська лікарня» Радивилівської міської ради  Рівненської області на 2021 рік

4.Про внесення  змін  до  рішення  сесії Козинської  сільської  ради «Про  сільський  бюджет  на 2021  рік»

5. Про  перейменування  закладів  дошкільної освіти Козинської  сільської  ради та  затвердження  їх  Статутів у  новій  редакції.

6.Про програму військово-патріотичного виховання та  підготовки  молоді до  служби в Збройних Силах України на 2021-2026 роки.

7.Про програму протидії  захворюванню на туберкульоз на 2021  -2023 роки на території Козинської сільської ради

8.Про Програму інформатизації  Козинської сільської ради на 2021 – 2023 роки

9.   Про  затвердження  Статуту  КП « Козинсервіс» в  новій  редакції.

10. Земельні  питання.

11. Про фінансування проміжних виборів депутата Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області в багатомандатних виборчих округах № 2 та №

12. Про затвердження переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності Козинської сільської ради

13. Про комісію по виявленню та обліку безхазяйного майна на території Козинської сільської ради