Запрошуються діти, які потребують корекції порушень інтелектуального розвитку та спеціальної освіти на навчання до комунального закладу «Ясининицький навчально-реабілітаційний центр»

Дата: 01.04.2021 15:34

Запрошуються діти дошкільного (від 3-х років) та молодшого шкільного віку (1-4 класи), які потребують корекції порушень інтелектуального розвитку та спеціальної освіти на навчання до комунального закладу «Ясининицький навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради.

До Ясининицького навчально-реабілітаційного центру приймаються діти:

• з порушеннями інтелектуального розвитку у поєднанні з тяжкими порушеннями мовлення;

• для дітей з розладами спектру аутизму у поєднанні з тяжкими розладами мовлення;

• для дітей з розладами спектру аутизму у поєднанні з порушеннями інтелектуального розвитку;

• для дітей із синдромом Дауна;

• іншими складними порушеннями розвитку.

Діти навчаються за спеціальними освітніми програмами відповідно до рівня свого інтелектуального розвитку.

До послуг вихованців просторі класні та ігрові кімнати, спальні, по сучасному об лаштовані навчальні кабінети, музична та фізкультурна зали, зала для занять ЛФК, реабілітаційний та масажний кабінет, басейн, медичний пункт, затишна їдальня тощо.

Корекційні заняття з дітьми проводять учителі-дефектологи, вчителі-логопеди, вчителі-реабілітологи, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізичної культури та плавання, вихователі.

За здоров’ям дітей стежать лікар-педіатр, медичні сестри, медсестра ЛФК.

Двічі на рік вихованців обстежують лікарі обласної дитячої клінічної лікарні, обласний дитячий психоневролог.

В  закладі діти зможуть отримати кваліфіковану корекційну допомогу і здобути дошкільну та початкову освіту відповідно до їх розвитку.

Адреса: Комунальний заклад «Ясининицький навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради.

35336, Рівненський район, с. Ясининичі, вул.Садова, 51-а

Сайт: jasininnrc. communal.rv.ua

Електронна адреса: jasin18@ukr.net

Телефони для зв’язку:

+38 (0362) 671-560 – директор;

+38 (0362) 671-561 – приймальня;

+38 (0362) 671-565 – заступник директора.