Відбудеться засідання виконавчого комітету Козинської сільської ради

Дата: 23.03.2021 16:55

26 березня 2021 року відбудеться засідання виконачого комітету Козинської сільської ради. Початок роботи 12:00 година. Усі присутні повині дотримуватися маскового режиму. При ознаках захворювань від участі в засіданні варто утриматися.

На порядку денному наступні питання:

1. Про надання  дозволу Мацюку   І.Т. на  вчинення  правочину  щодо

нерухомого майна, право  користування  яким  мають  діти.

Доповідає: Фічук С.І.

2. Про затвердження  висновку  щодо  взяття  під  соціальний  супровід сімей, в яких  порушуються  права  дитини.

Доповідає: Фічук С.І.

3.Про затвердження висновку служби у справах дітей щодо визначення способу участі батька  Чухрій Василя Володимировича у вихованні малолітньої дитини

Доповідає: Фічук С.І.

4.Про звільнення  від  оплати за  харчування  дітей  багатодітної  сім’ї Богдан Мар’яни  Іванівни.

5. Про Протокол № 8  позачергового засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  Рівненської області   від

18  лютого  2021 року.

6. Про Протокол № 9  засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  Рівненської області   від  02  березня

2021 року.

7. Про Протокол № 10  чергового засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  Дубенського  району   від

08  лютого  2021 року.

8.Про Протокол №11  засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  Дубенського  району   від

24  лютого  2021 року.

9.Про Протокол №10 засідання  Комісії з  питань  техногенно-екологічної  безпеки та  надзвичайних  ситуацій Рівненської області від 17  березня 2021 року  та  затвердження  комплексу заходів  сільської  ради із  попередження  та  гасіння  пожеж у  лісових  масивах, сільгоспугіддях, територіях та об’єктах  природно-заповідного фонду  та  інших  відкритих ділянках  місцевості.

10.Про заходи щодо  забезпечення санітарного та  епідемічного благополуччя населення під час осінньо-зимових дощових  паводків,льодоходу і  весняної  повені у 2021 році.

11.Про План  заходів з увічнення  пам’яті  захисників України на період до 2025 року.

12. Про  план обласних заходів, пов’язаних із 35-роковинами Чорнобильської  катастрофи.

13. Про  присвоєння  поштової  адреси  земельній ділянці. ( Ковальчук О.П.)

14. Про заяву  ФОП  Дубинецького П.О. про розміщення малої  архітектурної форми  для  провадження  підприємницької  діяльності.

15. Про надання дозволу на  видалення  зелених  насаджень.

16. Про  Попередження цеху електрозв’язку «Броди» ЛВДС «Броди» АТ «Укртранснафта»

17.Про лист № 28-17/28-01-14/110 від 18.03.2021 року Радивилівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області щодо профілактики третьої хвилі коронавірусної  хвороби

18. Про Постанову Головного державного  санітарного лікаря України № 20 від 09.05.2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо  організації протиепідемічних заходів в  перукарнях та салонах краси на період  карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

(СОVID-19)