19 лютого 2021 року відбудеться засідання виконачого комітету Козинської сільської ради. Початок роботи 10:00 година. Усі присутні повині дотримуватися маскового режиму. При ознаках захворювань від участі в засіданні варто утриматися.

На порядку денному наступні питання:

1.Про затвердження висновку служби у справах дітей   про підтвердження місця проживання дитини  Мельничук Валерії Василівни, 16.10.2012 року народження   для її тимчасового виїзду за межі України.

 

2.Про Протокол № 6  чергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району від

27  січня 2021 року

 

3. Про Протокол № 6  оперативного засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  Рівненської області   від

10  лютого  2021 року

 

4. Про Протокол № 9  чергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району від

11 лютого  2021 року

 

5. Про лист  Радивилівського відділення Дубенського районного відділу ДУ

«Рівненський обласний лабораторний  центр МОЗ України» № 21.04.01-08/131 від  25.01.2021р.

 

6. Про внесення  змін до Плану основних заходів цивільного захисту Козинської  сільської  ради на 2021 рік.

 

7. Про  План  заходів  щодо  розбудови  системи  цивільного  захисту

Козинської  сільської  ради.

 

8.Про формування матеріального  резерву для  запобігання і ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій у  Козинській  сільській  раді.

 

9. Про спеціальну  комісію з питань розрахунків за  спожиті  енергоносії

при виконавчому  комітеті  Козинської  сільської ради.

 

10. Про план першочергових  заходів з профілактики  травматизму невиробничого  характеру  у  Козинській  сільській  раді.

 

11.Про надання дозволу  на  розміщення малої  архітектурної форми для  провадження підприємницької  діяльності. ( Дубинецький П.О.)

 

12. Про надання дозволу  на поділ об’єкта нерухомого майна- комплексу тракторної бригади, на два самостійні об’єкти – виробничі будинки  з господарськими (допоміжними) будівлями  та спорудами – будівлі і споруди сільськогосподарського призначення і присвоєння  їм поштових адрес.

13. Розгляд  заяв.