Рівненська область, Дубенський район

Відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради

Дата: 12.02.2021 14:55
Кількість переглядів: 1924

У п'ятницю, 19 лютого 2021 року, відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради. Початок роботи - 13:00 година дня. Усі присутні повині дотримуватися маскового режиму. В разі хвороби засідання не відвідувати.

На порядку денному наступні питання:

1. Про внесення  змін  до  рішення  сесії Козинської  сільської  ради «Про  сільський  бюджет  на 2021  рік»

2. Про передачу в  строкове  користування  свердловини та  зовнішніх  водопровідних  мереж і їх  технічне  обслуговування.

3. Про  розміри  надання  грошової  допомоги громадянам, які  опинилися в скрутному  матеріальному  становищі.

4.Про внесення  змін до Програми соціально-економічного  розвитку Козинської  сільської ради   Дубенського району  на  2021 рік

5. Про  внесення  змін  до Плану  соціально-економічного  розвитку Козинської  сільської  ради   на 2019 – 2021 роки.

6. Про  фінансування проміжних  виборів депутатів  Козинської  сільської  ради  Дубенського  району Рівненської  області в багатомандатних  виборчих округах №2 та № 4.

7. Про  виділення  грошової  допомоги  на  поховання Костюк  Тетяни  Євгенівни

8 Про затвердження  комплексної  програми профілактики  правопорушень  та  боротьби зі  злочинністю на  території  Козинської сільської ради Дубенського  району Рівненської  області на  2021-2023  роки.

9. Про організацію громадських робіт

10. Про внесення змін до Програми фінансової  підтримки комунального некомерційного підприємства «Радивилівський центр первинної медико-санітарної  допомоги»Радивилівської  міської ради на  2021 – 2023 роки.

11. Про внесення змін до Програми «Діти   Козинської  сільської ради» на 2021-2023 роки

12. Про Програму підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я

13. Земельні питання.

14. Різне