Попередження про ускладнення погодних умов на період 09-13 лютого 2021 року

Дата: 08.02.2021 15:38

09 лютого очікується впродовж доби хуртовина, налипання мокрого снігу, вночі значний сніг та мокрий сніг, пориви східного вітру 15-20м/с. На дорогах ожеледиця, снігові замети (І рівень небезпечності, жовтий).

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Рівненській області та м.Рівне

09 лютого. Хмарно, вночі значний, вдень слабкий сніг та мокрий сніг, вдень з дощем. Хуртовина, налипання мокрого снігу, місцями слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця та снігові замети. Вітер східний з переходом на західний, 7-12м/с, вночі пориви 15-20м/с. Температура по області: вночі 6-11° морозу, вдень 3-8° морозу; по місту: вночі 8-10° морозу, вдень 4-6° морозу.

10 лютого. Хмарно, помірний сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця, місцями снігові замети. Вітер північно-східний, 5-10м/с. Температура вночі 5-10° морозу, вдень 3-8° морозу.

11 лютого. Хмарно, значний сніг, мокрий сніг, вдень з дощем. Хуртовина, налипання мокрого снігу, вдень місцями слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Вітер південно-східний, 7-12м/с, вдень пориви 15-20м/с. Температура вночі 5-10° морозу, вдень 1-6° морозу.

12-13 лютого. Значний сніг. Температура вночі 11-16° морозу, вдень 9-14° морозу.