Упродовж двох днів жителі села Станіслави потрудилися над проведенням води у сільський ФАП. Було дуже приємно, адже всі кого просили допомогти, не відмовили, більше того самі, побачивши,  що відбувається, приєдналися до працюючих. Всього було прокладено 90 м. водопроводу.

Всі працювали із ентузіазмом: наймолодші вичищали рова – Коткудак Петро, Іськович Тарас,  Жабокрицький Роман, Мельник Володимир, возили пісок Молявчик Сергій,  Мирончук Петро,  а досвідчені  - укладали труби:  Мельник Анатолій, Мельник Микола, Булига Михайло, Мельник Василь, Іськович Володимир  і доречними були мудрі поради  і скерування Чучака Володимира, який був за «прораба».

А ще було демонтовано старі плоти, розчищено місце для роботи і тут працювали жінки: Іськович  Валентина, Оксана Мельник,  фельдшер  Людмила Петрівна на чолі із Сергієм Шепеть.

Велика подяка усім хто долучився до цього і трактористу Руслану, який рив рів  та Ярославу, який підвозив пісок і щебінь, що його нам надав ФГ «АГРО-V, депутат Чуліпа Василь Григорович.

Щиро всім вдячна.

Староста Віра Тарнавська

Більше фото на сторінці у соціальній мережі Facebook